Розклад студії йоги

Адміністрація залишає за собою право змінювати заявленого тренера у розкладі. Більш детальна інформація на Центральній Рецепції.

Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П'ятниця
Суббота
Неділя
7:00
8:00
Йога пробудження (Валерій)
Easy Yoga (Дар'я В.)
Йога пробудження (Валерій)
Easy Yoga (Дар'я В.)
Йога пробудження (Валерій)
9:00
Power Yoga (Володимир З.)
Functional Body (Ольга П.)
Stretching YOGA (Наталія Л.)
Pilates Matwork (Ольга)
Fitness yoga (Валерій)
Power Yoga (Володимир З.)
Hatha yoga (Валерій)
10:00
Stretching YOGA (Володимир З.)
Pilates Matwork (Ольга)
Оздоровча йога (Наталія Л.)
Active Stretching (Ольга)
Functional Body (Катерина Д.)
Stretching YOGA (Володимир З.)
Functional Body (Катерина Д.)
11:00
Face Building (Даша В.)
Соматика (Наталія Л.)
Latina Basic (Аліса)
Соматика (Наталія Л.)
Belly Dance (Анна)
Latina Basic (Михайло К.)
Active Stretching (Катерина Д.)
12:00
ХАДУ (Ірина)
Strip Plastica (Аліса)
Медитативная йоготерапія (Володимир Ш.)
Salsa (Марія)
ХАДУ (Ірина)
Hatha yoga (Дар'я)
Belly Dance (Анна)
13:00
Latina Basic (Михайло К.)
Pilates Matwork (Міла)
Фен - шуй для свідомості (Володимир Ш.)
Pilates Matwork (Міла)
Active Stretching (Аліса)
Nidra Yoga (Дар'я)
14:00
Pilates Matwork (Наталія)
Fitness yoga (Володимир З.)
Pilates Matwork (Марія)
Fitness yoga (Володимир З.)
Pilates Matwork (Наталія Є.)
ХАДУ (Ірина)
Pilates Matwork (Наталія Є.)
15:00
16:00
17:00
18:00
Power Yoga (Володимир З.)
Belly Dance (Анна)
Pilates Matwork (Міла)
Functional Body (Катерина Д.)
Belly Dance (Анна)
19:00
Latina Advanced (Михайло К.)
Суглобна гімнастика (Валерій)
Hatha yoga (Марина)
Суглобна гімнастика (Валерій)
Fitness yoga (Катерина Т.)
20:00
Оздоровча йога (Наталія Л.)
Pilates Matwork (Катерина Д.)
Latina Advanced (Михайло К.)
Pilates Matwork (Катерина Д.)
Latina Basic (Михайло К.)
21:00
Соматика (Наталія Л.)
Active Stretching (Михайло К.)
22:00
  • аеробний клас
  • розумне тіло
  • комерційний клас
  • танцювальний клас
  • силовий клас
  • функціональний тренінг
Передзвонимо
за 30 секунд