Тренажерний зал

ТРЕНАЖЕРНИЙ ЗАЛ ПЛОЩЕЮ 2000 кв.м.
Зал EnerGym умовно розділений на 5 основних зон

У нашому залі передбачена можливість індивідуальної роботи як з персональним тренером, так і з тренерами групових занять

Тренування з персональним тренером – це відмінний спосіб збільшити ефективність занять і максимально швидко досягти бажаного результату. Працюючи з нашим тренером, ви отримуєте індивідуальну програму і режим харчування. Персональний тренер – це людина, яка мало того, що вчить правильно виконувати вправи без травм і допомагає контролювати результат, так ще і мотивує на заняття спортом.
Займайтеся з тренером, якщо хочете отримувати задоволення від спорту, а також позбутися від ряду моральних і фізичних перешкод, що стоять на шляху до красивого, сильного і здорового тіла, гарного настрою і стабільно високого життєвого тонусу.

Персональний тренінг з тренерами групових програм. Наші тренери спеціалізуються на реабілітаційному тренінгу, заняттях для вагітних і людей солідного віку. Ми проводимо індивідуальні заняття з танцювальних напрямків, йоги, стретчінгу, функціональних тренувань та інших видів фітнесу, доступних в EnerGym. Уроки разом з тренерами підрозділу групових програм – спосіб досягти своєї мети в області фізичних тренувань.

ЗАНЯТТЯ З ПЕРСОНАЛЬНИМ ТРЕНЕРОМ - ЦЕ ЗАВЖДИ МАКСИМУМ ЕФЕКТИВНОСТІ, ВЕСЕЛОЩІВ І НАТХНЕННЯ!

HARDCORE TRAINING

HARDCORE training - це високоінтенсивне функціональне тренування, спрямована на розвиток усіх рухових якостей, з урахуванням методики та логіки їх формування. На тренуваннях ми будемо поетапно формувати швидкість, силу, витривалість, гнучкість і спритність. При цьому буде враховуватися рівень індивідуальної підготовки. На кожному етапі програми будуть контрольні «мітки», які покажуть результат з розвитку кожного з якостей в конкретній вправі. Наприклад: Стрибок у висоту; час подолання певної дистанції на біговій доріжці, концепті, або будь-якому іншому кардіо-тренажері; виконання вправи фляк, сальто, стійку на руках і т.д.

Різноманітність засобів і методів даної програми робить цю програму дуже цікавою і продуктивною. А результат - у вигляді красивого і гармонійно сформованого тіла з варіативним навиком готовності до будь-яких непередбачених життєвих ситуацій, є логічним наслідком тренувального процесу програми «HARDCORE training»

ТРЕНУВАННЯ З ЕЛЕМЕНТАМИ CROSSFIT

Тренування з елементами crossfit – це система вправ, спрямована на збільшення силової витривалості і набуття гарної фізичної форми. Crossfit комплекси універсальні, вони підходять як простій людині, так і професійному спортсмену.
Основний принцип crossfit тренування – вправи варіюються, але обов'язково повторюються по колу і виконуються за мінімальний проміжок часу.
Чим корисні тренування с елементами Crossfit?
Crossfit має великі переваги перед іншими програмами:
Він підходить всім. Всім – значить і жінкам, і чоловікам будь-якого віку, з різним рівнем підготовки і станом здоров'я. Займатися за такою програмою в тренажерному залі особливо корисно літнім людям, що страждають серцево-судинними захворюваннями.
Підійде також кросфіт для жінок. Такі тренування дозволяють досягти гарного рельєфного тіла, зберігаючи при цьому жіночність і витонченість форм. Жіночий кросфіт – це відмінний спосіб набути впевненості в собі, силу і здоров'я для всіх представниць прекрасної статі.
Тренування crossfit не вузькопрофільне, як більшість програм, а скоріше навпаки – має найширшу структуру. А це великий плюс, адже займаючись різними видами активності в кросфіт залі, відбувається розвиток відразу цілої групи фізичних якостей: сили, витривалості та спритності. Крім того, різноманітність занять (від їзди на велосипеді та стрибків на скакалці до греблі та метань м'яча) ніколи не набридає, а кожне тренування викликає інтерес і таким чином мотивує.
Щоб відчути всі плюси від виконання crossfit комплексів, пропонуємо записатися на заняття до кращих тренерів Києва у нашому кросфіт залі.

Передзвонимо
за 30 секунд