Тренажерний зал

ТРЕНАЖЕРНИЙ ЗАЛ ПЛОЩЕЮ 2000 кв.м.
Зал EnerGym умовно розділений на 5 основних зон

У нашому залі передбачена можливість займатись з тренером як персонально, так і в групах

Тренування з персональним тренером - це відмінний спосіб підвищити ефективність занять, а також досягти бажаного результату з користю для здоров'я і зовнішності в максимально стислі терміни. Працюючи з нашим тренером, ви отримуєте програму тренувань відповідно з вашими індивідуальними цілями, завданнями та побажаннями. Персональний тренер - це фахівець в галузі фізичного виховання, спорту, рекреації та реабілітації. Він має високий рівень компетенції для того, щоб ваш тренувальний процес був безпечним, результативним і цікавим. Займайтеся з тренером, і Ви отримаєте максимум задоволення від фітнесу, позбудетесь від можливих психологічних і фізичних перешкод, що стоять на шляху до красивого, сильного, здорового тіла. Такі тренування подарують відмінний настрій і наділять стабільно високим життєвим тонусом.

ЗАНЯТТЯ З ПЕРСОНАЛЬНИМ ТРЕНЕРОМ - ЦЕ ЗАВЖДИ МАКСИМУМ ЕФЕКТИВНОСТІ, ВЕСЕЛОЩІВ І НАТХНЕННЯ!

ТРЕНУВАННЯ В МІНІ-ГРУПАХ

HARDCORE training

Високоінтенсивне функціональне тренування, спрямоване на розвиток всіх рухових якостей, з урахуванням методики і логіки їх формування. На тренуваннях ми будемо поетапно формувати швидкість, силу, витривалість, гнучкість і спритність. При цьому буде враховуватися рівень індивідуальної підготовки. На кожному етапі програми будуть контрольні «мітки», які покажуть результат з розвитку кожного з якостей в конкретній вправі. Наприклад: Стрибок у висоту; час подолання певної дистанції на біговій доріжці, концепті, або будь-якому іншому кардіо-тренажері; виконання фляк, сальто, стійка на руках і т.д.

Різноманітність засобів і методів даної програми робить цю програму дуже цікавою і продуктивною. А РЕЗУЛЬТАТ у вигляді красивого і гармонійно сформованого тіла з варіативним навиком готовності до будь-яких непередбачених життєвих ситуацій, є логічним наслідком тренувального процесу програми «HARDCORE training».

ФУНКЦІОНАЛЬНИЙ ТРЕНІНГ З ЕЛЕМЕНТАМИ КРОССФІТ

Рівень «BASIC», тренер Кривенко Влад

Особливістю даного групового класу є акцент на базові принципи, методи функціонального тренінгу з елементами кроссфіт. Цей клас для тих, хто хоче познайомитися з функціональним тренінгом, а також опанувати всі базові вправи які застосовуються в Кроссфіт тренінгу. Під керівництвом досвідченого методиста ви навчитеся технічно правильно і безпечно виконувати рухи як з власною вагою тіла, так і з зовнішніми об'єктами. За допомогою постійно варійованих функціональних рухів з гімнастики, плиометрики, силового триборства, і важкої атлетики, ви зможете розвинути в собі всі фізичні якості, необхідні для здорового та повноцінного життя. А гарне і підтягнуте тіло буде приємним бонусом до цього. Приходьте на перше безкоштовне заняття і отримайте масу приємних емоцій і заряд бадьорості на цілий день!

Рівень «ADVANCED», тренер Кривенко Влад

Особливістю даного групового класу є акцент на базові принципи, методи функціонального тренінгу з елементами кроссфіт, розбір і чітка деталізація яких відбувається завдяки практичному досвіду і емпіричним знанням Міжнародного сертифікованого тренера по CROSSFIT (CF lvl-1 trainer). Цей клас не тільки для тих, хто хоче познайомитися з функціональним тренінгом і оволодіти технікою базових вправ, застосовуваних у тренінгу з елементами Кроссфіт, не тільки для тих, хто бажає за допомогою функціональних вправ зміцнити своє ЗДОРОВ'Я і відточити форму ТІЛА, але і для тих, хто бажає готуватися до спортивних стартів з CROSSFIT

Передзвонимо
за 30 секунд