Самооборона

Самооборона - це комплекс заходів тактичного, технічного та психологічного характеру, спрямованих на запобігання і уникнення ситуацій, пов'язаних із загрозою особистої безпеки. Правильна оцінка ситуації і вибір оптимального алгоритму дій - основа самооборони.

Технічні заходи і засоби самооборони включають в себе володіння прийомами і навичками самозахисту з різних напрямків єдиноборств, застосування засобів індивідуального захисту, а також уміння адаптуватися до екстремальної ситуації.

До психологічних прийомів відносяться усі ваші слова і дії, які можуть змінити агресивний стан нападників на будь-який інший: страх, невпевненість, співчуття, розгубленість і т.д.

Переваги занять по самообороні:

  • Тренування з самооборони мають масу незаперечних плюсів. Ми наведемо лише основні з них:
  • Тренування з самооборони, дозволяють людині в максимально короткі терміни оволодіти технікою, тактикою, а також рядом фізичних і психологічних якостей, необхідних для успішного ведення поєдинку.
  • Вивчення та аналіз різних сценаріїв екстремальних і конфліктних ситуацій, з виявленням оптимальних алгоритмів дії в подібних ситуаціях.
  • Завдяки простим і ефективним прийомам Ви зумієте протистояти ударам, захватам, удушенням і зможете нейтралізувати агресора.
  • Прийоми та навички самооборони, адаптовані спеціально для жінок.
  • Тренування з самооборони - відмінний антидепресант. Всього година - і ось Ви вже виплеснули всю негативну енергію і налаштувалися на позитивний лад. А також, психологічна підготовка і вміння зберегти спокій під час нападу.

Чому EnerGym?

Спортклуб нового покоління EnerGym - це:

Сильна команда кваліфікованих професіоналів Києва. Наші тренери - це грамотні й талановиті вчителі (фахівці), неодноразові переможці щорічних турнірів, володарі нагород і призів. Ми розробили програми індивідуальних тренувань для жінок, для чоловіків, для дітей в різних вікових категоріях.
На базі нашого спорткомлексу на регулярній основі проводяться змагання за кубок EnerGym, на яких збираються клієнти всіх кращих фітнес клубів Києва.
Сучасне обладнання та інвентар дозволяють освоїти новітні методики навчання бойовому мистецтву.
Лояльна система клубних карт. Для отримання докладної інформації по картах і цінах перейдіть в розділ «Замовити карту».
Індивідуальні тренування.
Зручне розташування, паркінг, комфортні роздягальні, для дітей є дитяча кімната, в залі працюють кондиціонери. Кращі умови і комфорт на Лівому березі.
Ласкаво просимо в наш бійцівський клуб!

Передзвонимо
за 30 секунд