Кікбоксинг

Кікбоксинг - один з видів контактного єдиноборства, який об'єднав в собі техніку кулачного бою і ударів ногами. Не випадково при виборі, яким спортом зайнятися - боксом чи кікбоксингом - радять спробувати і те і інше, а вже потім вибрати. Оскільки вбоксу і кікбоксингу схожа техніка, боксери часто змагаються в кікбоксингу, а кікбоксери - в боксі.

Кікбоксинг іноді називають «бокс з ногами» - досить точне визначення. Удари наносяться і руками, і ногами. Якщо в ударах руками все відносно ясно - вони як в боксі, то в ударах ногами правила передбачають використовування колін, удари гомілкою, п'ятою, підошвою, ребром або подушечкою стопи.

Переваги заняття кікбоксингом

Тренування з кікбоксингу мають масу незаперечних плюсів. Ми наведемо лише основні з них:

  • Удари можуть наноситися руками і ногами, в повну силу в корпус або голову. Багато ударів ногами взяті зі східних єдиноборств. У сукупності з класичними боксерськими ударами вони доповнюють один одного і перетворюють кікбоксинг у повну збалансовану систему.
  • Кікбоксери можуть протистояти супротивникам практично будь-яких видів єдиноборств завдяки поєднанню боксерської техніки ударів в голову в ближній дистанції, і потужних ударів ніг з середньої та дальньої дистанції.
  • Дозволяються підсічки, які використовуються з метою позбавлення суперника рівноваги.
  • Під час тренування практично всі удари ногами наносяться у стрибку, що вимагає великих витрат енергії і спалюванню зайвих калорій.
  • Кікбоксингу можна навчатися для різних цілей: самооборони, спорту, змагань та змішаних єдиноборств (Mixed Martial Arts).
  • Тренування - відмінний антидепресант. Всього година - і ось ви вже виплеснули всю негативну енергію і налаштувалися на позитивний лад.

Чому EnerGym?

Спортклуб нового покоління EnerGym - це:

Сильна команда кваліфікованих професіоналів Києва. Наші тренери - це грамотні й талановиті вчителі (фахівці), неодноразові переможці щорічних турнірів, володарі нагород і призів. Ми розробили програми індивідуальних тренувань з кікбоксингу для жінок, для чоловіків, для дітей в різних вікових категоріях.
На базі нашого спорткомлексу на регулярній основі проводяться змагання за кубок EnerGym, на яких збираються клієнти всіх кращих фітнес клубів Києва.
Сучасне обладнання та інвентар дозволяють освоїти новітні методики навчання бойовому мистецтву.
Лояльна система клубних карт. Для отримання докладної інформації по картах і цінах перейдіть в розділ «Замовити карту».
Індивідуальні тренування.
Зручне розташування, паркінг, комфортні роздягальні, для дітей є дитяча кімната, в залі працюють кондиціонери. Кращі умови і комфорт на Лівому березі.

Ласкаво просимо в наш бійцівський клуб!

Передзвонимо
за 30 секунд