Грепплінг

Грепплінг - бойове мистецтво, яке включає в себе переважно боротьбу на землі. Цей вид боротьби розроблений на основі бразильського джіу-джитсу, самбо, дзюдо, вільної боротьби та інших видів. В грепплінгу вирішальне значення має технічний арсенал спортсмена, а не груба фізична сила.

Технічний арсенал грепплінгу включає в себе кидки, різні утримання, задушливі прийоми, важелі на руки, замки на плече і зап'ястя, больові на ноги. Заборонені будь-які удари, захоплення за пальці, давлення на очі.

Переваги заняття грепплінгом

Тренування з грепплінгу мають масу незаперечних плюсів. Ми наведемо лише основні з них:

  • На відміну від силової боротьби, в позиційній боротьбі грепплінгу фізична сила як правило не грає головної ролі - для ведення успішної боротьби як і в бразильському джіу джитсу Вашим козирем буде техніка.
  • Технічний інструментарій грепплінгу включає кращі і найефективніші прийоми з інших видів боротьби. На відміну від більшості інших єдиноборств, перебуваючи знизу, спортсмен знаходиться в більш вигідному становищі.
  • Боєць, який володіє прийомами грепплінгу, може перевести сутичку в партер (на землю), де у нього буде явна перевага, ніж у бійця-ударника.
  • Грепплінг підходить всім без винятку. Цей вид єдиноборства дуже популярний і серед жінок, так як сила не є ключовим критерієм для перемоги. А також Ви не отримуєте безліч ударів - тільки боротьба.
  • Бойове мистецтво - найкращий спосіб для схуднення. Під час тренування працює кожен м'яз тіла, що вимагає великих витрат енергії і сприяє спалюванню зайвих калорій.
  • Грепплінгу можна навчатися для різних цілей: самооборони, спорту, змагань та змішаних єдиноборств (Mixed Martial Arts). Кращі бійці ММА обов'язково володіють навичками грепплінгу.
  • Тренування - відмінний антидепресант. Всього година - і ось ви вже виплеснули всю негативну енергію і налаштувалися на позитивний лад.

Чому EnerGym?

Спортклуб нового покоління EnerGym - це:

Сильна команда кваліфікованих професіоналів Києва. Наші тренери - це грамотні й талановиті вчителі (фахівці), неодноразові переможці щорічних турнірів, володарі нагород і призів. Ми розробили програми індивідуальних тренувань по грепплінгу для жінок, чоловіків та дітей в різних вікових категоріях.
На базі нашого спорткомлексу на регулярній основі проводяться змагання за кубок EnerGym, на яких збираються клієнти всіх кращих фітнес клубів Києва.
Сучасне обладнання та інвентар дозволяють освоїти новітні методики навчання бойовому мистецтву.
Лояльна система клубних карт. Для отримання докладної інформації про картах і ціни перейдіть в розділ «Замовити карту».
Індивідуальні тренування.
Зручне розташування, паркінг, комфортні роздягальні, для дітей є дитяча кімната, в залі працюють кондиціонери.
Кращі умови і комфорт
Ласкаво просимо в наш бійцівський клуб

Передзвонимо
за 30 секунд