Грепплінг

Грепплінг - бойове мистецтво, яке включає в себе переважно боротьбу на землі. Цей вид боротьби розроблений на основі бразильського джіу-джитсу, самбо, дзюдо, вільної боротьби та інших видів. В грепплінгу вирішальне значення має технічний арсенал спортсмена, а не груба фізична сила.

Технічний арсенал грепплінгу включає в себе кидки, різні утримання, задушливі прийоми, важелі на руки, замки на плече і зап'ястя, больові на ноги. Заборонені будь-які удари, захоплення за пальці, давлення на очі.

Переваги заняття грепплінгом

Тренування з грепплінгу мають масу незаперечних плюсів. Ми наведемо лише основні з них:

- На відміну від силової боротьби, в позиційній боротьбі грепплінгу фізична сила як правило не грає головної ролі - для ведення успішної боротьби як і в бразильському джіу джитсу Вашим козирем буде техніка.
- Технічний інструментарій грепплінгу включає кращі і найефективніші прийоми з інших видів боротьби. На відміну від більшості інших єдиноборств, перебуваючи знизу, спортсмен знаходиться в більш вигідному становищі.
- Боєць, який володіє прийомами грепплінгу, може перевести сутичку в партер (на землю), де у нього буде явна перевага, ніж у бійця-ударника.
- Грепплінг підходить всім без винятку. Цей вид єдиноборства дуже популярний і серед жінок, так як сила не є ключовим критерієм для перемоги. А також Ви не отримуєте безліч ударів - тільки боротьба.
- Бойове мистецтво - найкращий спосіб для схуднення. Під час тренування працює кожен м'яз тіла, що вимагає великих витрат енергії і сприяє спалюванню зайвих калорій.
- Грепплінгу можна навчатися для різних цілей: самооборони, спорту, змагань та змішаних єдиноборств (Mixed Martial Arts). Кращі бійці ММА обов'язково володіють навичками грепплінгу.
- Тренування - відмінний антидепресант. Всього година - і ось ви вже виплеснули всю негативну енергію і налаштувалися на позитивний лад.

Чому EnerGym?

Спортклуб нового покоління EnerGym - це:

  • Сильна команда кваліфікованих професіоналів Києва. Наші тренери - це грамотні й талановиті вчителі (фахівці), неодноразові переможці щорічних турнірів, володарі нагород і призів. Ми розробили програми індивідуальних тренувань по грепплінгу для жінок, чоловіків та дітей в різних вікових категоріях.
  • На базі нашого спорткомлексу на регулярній основі проводяться змагання за кубок EnerGym, на яких збираються клієнти всіх кращих фітнес клубів Києва.
  • Сучасне обладнання та інвентар дозволяють освоїти новітні методики навчання бойовому мистецтву.
  • Лояльна система клубних карт. Для отримання докладної інформації про картах і ціни перейдіть в розділ «Замовити карту».
  • Індивідуальні тренування.
  • Зручне розташування, паркінг, комфортні роздягальні, для дітей є дитяча кімната, в залі працюють кондиціонери.
  • Кращі умови і комфорт

Ласкаво просимо в наш бійцівський клуб

Передзвонимо
за 30 секунд