Джиу-джитсу

Бразильське джіу-джитсу - бойове мистецтво і міжнародне спортивне єдиноборство, основою якого є боротьба в партері, а також больові прийоми і прийоми на удушення. Дане мистецтво ґрунтується на принципі, за яким людина слабо розвинутої статури може успішно захиститися від більш сильного противника і перемогти його, використовуючи належну техніку і прийоми. У бразильському джіу-джитсу використовується величезний арсенал больових прийомів, прийомів на удушення суперника, а також sweep (перевороти суперника), takedown (переведення в партер) і багато інших прийомів.

Переваги заняття бразильським джіу-джитсу

Тренування по бразильському джіу-джитсу мають масу незаперечних плюсів. Ми наведемо лише основні з них:

  • На відміну від силової боротьби (вільної, класичної, сумо і т.д.) в позиційній боротьбі фізична сила як правило не грає головної ролі. Для ведення успішної боротьби в джіу-джитсу Вашим козирем буде техніка.
  • На відміну від більшості інших єдиноборств, перебуваючи знизу, спортсмен зовсім на знаходиться в менш вигідному становищі. Якщо різниця в силі і вазі суперників величезна, і при цьому один з них краще знає техніку - переможе той, хто краще підготовлений технічно.
  • Бразильське джіу-джитсу підходить всім без винятку. Цей вид єдиноборства дуже популярний серед жінок, так як сила не є ключовим критерієм для перемоги.
  • Бойове мистецтво - найкращий спосіб для схуднення. Під час тренування працює кожен м'яз тіла, що вимагає великих витрат енергії і сприяє спалюванню зайвих калорій.
  • Бразильському джіу-джитсу можна навчатися для різних цілей: самооборони, спорту, змагань та змішаних єдиноборств (Mixed Martial Arts). На перших чемпіонатах по ММА чемпіонські титули завоював саме боєць з навичками бразильського джіу-джитсу.
  • Тренування - відмінний антидепресант. Всього година - і ось ви вже виплеснули всю негативну енергію і налаштувалися на позитивний лад.

Чому EnerGym?

Спорт Клуб нового покоління EnerGym - це:

Сильна команда кваліфікованих професіоналів Києва. Наші тренери - це грамотні й талановиті вчителі (фахівці), неодноразові переможці щорічних турнірів, володарі нагород і призів. Ми розробили програми індивідуальних тренувань з бразильського джіу-джитсу для жінок, чоловіків та дітей в різних вікових категоріях.
На базі нашого спорткомлексу на регулярній основі проводяться кубки EnerGym, на яких збираються клієнти всіх кращих фітнес клубів Києва.
Сучасне обладнання та інвентар дозволяють освоїти новітні методики навчання бойовому мистецтву.
Лояльна система клубних карт. Для отримання докладної інформації по картах і цінах перейдіть в розділ «Замовити карту».
Індивідуальні тренування.
Зручне розташування, паркінг, комфортні роздягальні, для дітей є дитяча кімната, в залі працюють кондиціонери. Кращі умови і комфорт на Лівому березі.
Ласкаво просимо в наш бійцівський клуб!

Передзвонимо
за 30 секунд