Бокс

 

Бокс – один з найбільш поширених видів бойового мистецтва. Завдяки багаторічній практиці його визнано найефективнішою технікою самозахисту і ударів руками. Успішно пройдена школа боксу – відмінна база, яка допомагає в освоєнні будь-якого іншого бойового стилю.

 

Переваги заняття боксом

 

  • Тренування з боксу мають масу беззаперечних плюсів. Ми приведемо лише основні з них:
  • Регулярні тренування в боксерському залі подарують збільшення витривалості, сили удару, поліпшення координації, підтягнутість тіла.
  • Класи боксу доступна всім: дітям, дорослим, людям похилого віку. Тут немає обмежень у вазі, адже в боксі існують різні вагові категорії. В школу боксу приходять люди, які готові побороти, насамперед, себе – свої страхи, слабкості.
  • Таке тренування – відмінний антидепресант. Всього година – і ось ви вже виплеснули всю негативну енергію і налаштувалися на позитивний лад.

Бокс – це ще й жіночий вид спорту. Хоч традиційно його прийнято вважати спортом для хлопчиків, прекрасна стать не відстає і практично наступає на п'яти в кількості боксерів. І це цілком виправдано. Бокс для дівчат – кращий спалювач зайвих калорій, і ніяке фітнес заняття або аеробіка з ним не зрівняються. Та й де, як не на секції боксу представниці слабкої статі зможуть відчути себе настільки сильними, впевненими в собі і незалежними?
Чому EnerGym?

 

Спортклуб нового покоління EnerGym - це:

 

Сильна команда кваліфікованих професіоналів Києва. Наші тренери – це неодноразові переможці щорічних турнірів з боксу, володарі нагород і призів. Ми розробили програми індивідуальних тренувань з боксу для дівчат, для чоловіків, викладаємо уроки боксу для дітей в різних вікових категоріях.
На базі нашого спорткомлексу на регулярній основі проводяться кубки EnerGym з боксу, на яких збираються клієнти всіх кращих фітнес клубів Києва.
Сучасне обладнання та інвентар дозволяють освоїти новітні методики навчання мистецтву боксу.
Лояльна система клубних карт. Для отримання докладної інформації про картах і цінах перейдіть в розділ «Замовити карту».
Гнучкий розклад, можливість відвідувати як групові, так і індивідуальні тренування.
Зручне розташування – Лівий берег Києва, з панорамним видом на Правий.
Розклад зони рингу

 

Ласкаво просимо до нашого бійцівського клубу!

Передзвонимо
за 30 секунд