Басейн

   
НАВОДИМО ДЕТАЛЬНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО НАШІ БАСЕЙНИ:

Професійний спортивний басейн – розміри 25х15 м, глибина 1,3 м і 2 м (6 плавальних доріжок і стартові тумби). У ньому проходять персональні тренування для дітей і дорослих, групові заняття з аквааеробіки, заняття для вагітних, а також групові дитячі заняття у віковій категорії 7-9 і 10-13 років. Дітям до 14 років відвідувати спортивний басейн дозволяється в супроводі дорослого або персонального тренера. Дитячі групові заняття у великому басейні проводяться тільки для дітей, які вміють триматися на воді. Для відвідування групових занять з аквааеробіки вміти плавати не обов'язково, так як на вас буде спеціальний пояс, що утримує на плаву. Для користування надаємо дошки, довгі ласти і лопатки для плавання.

Дитячий басейн – розміри 4х12 м, глибина 0,9 м. Тут проводяться персональні тренування, а також групові заняття для дітей у двох вікових категоріях: 3-4 і 5-6 років. Відвідувати басейн дозволяється тільки дітям до 10 років у супроводі дорослого або персонального тренера. Для загального користування надаємо дошки, нудли та іграшки.

Басейн для немовлят – розміри 3х4 м, глибина 0,6 м. Проводяться персональні тренування. Відкритий для відвідування дітьми до 4 років в супроводі дорослого або персонального тренера. Діти до 3 років можуть перебувати в басейні тільки в спеціальних плавках (памперсі) для плавання.

 

  

Передзвонимо
за 30 секунд