Тренажерний зал

Зона функціонального тренінгу
09:00
HARDCORE
HARDCORE
09:00 - 10:00
Зона функціонального тренінгу

HARDCORE training - це високоінтенсивне функціональне тренування, спрямоване на розвиток всіх рухових якостей, з урахуванням методики і логіки їх формування. На тренуваннях ми будемо поетапно формувати швидкість, силу, витривалість, гнучкість і спритність. При цьому буде враховуватися рівень індивідуальної підготовки. На кожному етапі програми будуть контрольні «мітки», які покажуть результат з розвитку кожного з якостей в конкретній вправі. Наприклад: Стрибок у висоту; час подолання певної дистанції на біговій доріжці, концепті, або будь-якому іншому кардіо-тренажері; виконання фляк, сальто, стійка на руках і т.д.

Різноманітність засобів і методів даної програми робить цю програму дуже цікавою і продуктивною. А РЕЗУЛЬТАТ у вигляді красивого і гармонійно сформованого тіла з варіативним навиком готовності до будь-яких непередбачених життєвих ситуацій, є логічним наслідком тренувального процесу програми «HARDCORE training».

13:00
OFFICE WORKER
OFFICE WORKER
13:00 - 14:00
Зона функціонального тренінгу

Особливістю даного групового класу є АКЦЕНТ НА БАЗОВІ ПРИНЦИПИ, МЕТОДИ ФУНКЦІОНАЛЬНОГО ТРЕНІНГУ З ЕЛЕМЕНТАМИ Кроссфіт з урахуванням «сидячого» способу життя середньостатистичного співробітника офісу.

«Тренування вранці, для вас звучить страшно і ваш мозок не дає ніякого імпульсу для дій? Увечері дуже втомилися і вам потрібна тиша і спокій, коли не може бути й мови про фізичні навантаження? »

 У спортклубі EnerGym команда по функціональному тренінгу саме для вас створила денний груповий клас «OFFICE worker», де обідній час ви можете провести з користю для здоров'я і ТІЛА в енергійній групі людей, які люблять драйв, і бажають вдосконалити так необхідні в повсякденному житті такі фізичні якості як:

- Сила

- Витривалість

- Координація

- Суміш аеробних і анаеробних впливів подарують вам заряд бадьорості та енергії.

 «OFFICE worker» на чолі з тренером Borozenets Sergey, це ваша МОЖЛИВІСТЬ використовувати обідню перерву з метою мати гарне, здорове і функціональне тіло, завести нових друзів з якими ви пліч-о-пліч будете змагатися і вдосконалюватися.

  • комерційний клас
  • функціональний тренінг
Передзвонимо
за 30 секунд