Тренажерний зал

Зона функціонального тренінгу
09:00
BASE
BASE
09:00 - 10:00
Зона функціонального тренінгу

Особливістю даного групового класу є АКЦЕНТ НА БАЗОВІ ПРИНЦИПИ, МЕТОДИ ФУНКЦІОНАЛЬНОГО ТРЕНІНГУ З ЕЛЕМЕНТАМИ Кроссфіт.
Цей клас для тих, хто хоче познайомитися з функціональним тренінгом, а також опанувати всі базові вправи які застосовуються в Кроссфіт тренінгу. Під керівництвом досвідченого методиста ви навчитеся технічно правильно і безпечно виконувати рухи як з власною вагою тіла, так і з зовнішніми об'єктами. За допомогою постійно варійованих функціональних рухів з гімнастики, плиометрики, силового триборства, і важкої атлетики, ви зможете розвинути в собі всі фізичні якості, необхідні для здорового та повноцінного життя. А гарне і підтягнуте тіло буде приємним бонусом до цього.
Приходьте на перше безкоштовне заняття і отримайте масу приємних емоцій і заряд бадьорості на цілий день!

19:00
ADVANCED
ADVANCED
19:00 - 20:00
Зона функціонального тренінгу

Особливістю даного групового класу є АКЦЕНТ НА БАЗОВІ ПРИНЦИПИ, МЕТОДИ ФУНКЦІОНАЛЬНОГО ТРЕНІНГУ З ЕЛЕМЕНТАМИ Кроссфіт, розбір і чітка деталізація яких відбувається завдяки практичному досвіду і емпіричним знанням Міжнародного сертифікованого тренера по CROSSFIT (CF lvl-1 trainer).
Цей клас не тільки для тих, хто хоче познайомитися з функціональним тренінгом і оволодіти технікою базових вправ, застосовуваних у тренінгу з елементами Кроссфіт, не тільки для тих, хто бажає за допомогою функціональних вправ зміцнити своє ЗДОРОВ'Я і відточити форму ТІЛА, але і для тих, хто бажає готуватися до спортивних стартів з CROSSFIT.

  • комерційний клас
  • функціональний тренінг
Передзвонимо
за 30 секунд