Відкриття школи інструкторів у EnerGym!

EnerGym оголошує про відкриття школи підготовки фітнес інструкторів на базі власного фітнесклубу! Ви маєте змогу пройти курс під керівництвом висококваліфікованих майстрів своєї справи та протягом п’яти тижнів та отримати затребувану і прибуткову спеціальність. Навчання проводиться за двома напрямками: базовий курс «Інструктор тренажерного залу» та базовий курс «Інструктор групових програм».

Нижче пропонуємо детальний огляд навчальних програм.

Базовий курс «Інструктор тренажерної зали»

У ході курсу розглядаються основи анатомії, фізіології та біомеханіки, основи раціонального харчування і методологія фітнесу, практичні навички роботи з максимальним спектром обладнання та вивчення нових напрямів. Детально розбираються особливості роботи з віковими та спец.групами клієнтів, основи реабілітації та маркетингу у фітнесі. Єдиний у нашій країні повний курс лекцій тривалістю 5 тижнів (140 годин) по завершенню якого клієнт може почати роботу тренером. Індивідуальний підхід до кожного, невеликі групи по 10-12 чоловік, поєднання теоретичного і практичного матеріалу, поточний і етапний контроль засвоювання отриманої інформації, чотирьохрівневий іспит (теорія, практика, ОФП, психологія).

Вартість базового курсу навчання 5 000 грн., тривалість 5 тижнів (140 годин)

Базовий курс «Інструктор групових програм»

За п'ять тижнів Ви опануєте знаннями і навичками інструктора групових програм за напрямками: класична і степ-аеробіка, силові і змішані формати занять, а також у подарунок TRX, Сайкл. Під час навчання слухачі отримують основні знання з профільних дисциплін (1 частина навчання): анатомія, фізіологія, біомеханіка, дієтологія, методологія груповий фітнес тренування. Оволодіють навичками, необхідними для проведення групових класів (2 частина навчання): складання та проведення занять низької, середньої інтенсивності, підбір музичного супроводу, методи розучування аеробних програм, робота з додатковим обладнанням. Відвідування майстер класів за напрямками.

Комфортні групи по 10 -12 осіб дозволяють забезпечити індивідуальний підхід до кожного.

Поточний і етапний контроль засвоєння знань, відвідування майстер класів за відповідними напрямками, багаторівневий фінальний іспит (теорія, практика, психологія).
Повний курс підготовки тренерів групових напрямків включає в себе теоретичні та практичні заняття протягом 5 тижнів (140 годин).
Вартість базового курсу навчання 5 000 грн.
Запис на курс та довідки за телефоном: 096-576-09-60

Передзвонимо
за 30 секунд