У EnerGym відбулась серія майстер-класів з йоги на свіжому повітрі

Майстер-класи з йоги15 липня в нашому клубі відбулася серія майстер-класів на літній терасі - «Йога на заході сонця». Незважаючи на вітряну, та злегка дощову погоду, до нас приєднались більш ніж 25 клієнтів EnerGym, для яких найкращі інструктори клуба провели безкоштовні заняття з різних видів йоги.

Зустріч розпочалась із першого майстер-класу Марії Черпак, яка навчила матусь та їх діточок основним йогівським асанам, а також розповіла про користь йоги в цілому.

Після цього поціновувачі активної йоги долучились до заняття, яке проводила Катерина Трутаєва, і вже потім, заряджені бадьорістю та позитивом, провели час у медитації під наглядом Ірини Галки на майстер-класі з йогатерапії.

Цікавим бонусом для учасників заходу став клас з fly-йоги, досить новий та екзотичний вид йоги, який протягом усієї зустрічі проводив Куриленко Валерій.

Всі присутні залишилися задоволені, отримавши неймовірний заряд позитивної енергії!

Ми дякуємо усім, хто приєднався до нас у той день і запрошуємо наших любих гостей завітати до нас наступного разу. Стежте за новинами на сайті та у соціальних мережах, щоб бути в курсі останніх подій EnerGym!

 

 

 

 

Передзвонимо
за 30 секунд