Нові напрямки групових занять в EnerGym

EnerGym презентує своїм відвідувачам нові напрямки групових занять, а саме:

Жіноча сила – комплекс різноманітних енергитичних практик та технік, що направлені на роботу з енергіями та цілющими медитаціями. Різноманітні вправи з йоги, пілатесу, гімнастики слов’янських чарівниць, комплексу п‘яти тибетських перлин та гімнастики А.Кегеля допоможуть знайти гармонію душі з тілом. 

Соматика – різноманітні телесно-орієнтовані практики, що допоможуть знайти зв’язок із внутрішніми відчуттями. Завдяки різноманітним практикам ви сформуєте свою психо-фізичну свідомість та покращите в цілому рівень життя.

Tai bo – унікальна система тренувань, яка поєднує в собі класичну аеробіку та техніку різних єдиноборств. Високоінтенсивне тренування. Рекомендовано для підготовлених. 55 хвилин.

TRX training – Авторська студія – функціональне тренування з використанням спеціального обладнання – функціональних петель TRX. Тренування на всі групи м’язів. Клас включає в собі елементи оволодіння технікою базових вправ, відпрацювання кожної вправи окремо в силовому режимі. Рекомендовано для всіх рівнів підготовки. 55 хвилин.

Contemporary Dance – комерційна студія–один з найсучасніших напрямів хореографії, який поєднує в собі елементи західного танцю: класичної хореографії та джаз – модерна та східних течій, таких як цигун та йога. Напрямок не має чіткого напрямку – лише самовираження через рух. Для всіх рівнів підготовки. 55 хвилин.

PortDeBras– комерційна студія - оригінальна програма тренувань, заснована на розтягуванні та пластиці з елементами класичної хореографії. Рекомендовано для всіх рівнів підготовки. 55 хвилин.

Yoga in Daily Life – комерційна студія – включає вивчення оригінальної методики з йоги (асани, пранаяма, медитація та концентрація й розслаблення) – що в поєднанні допоможе досягти гармонії розума, тіла та свідомості. 55 хвилин. 

Передзвонимо
за 30 секунд