Настільний теніс для дітей та дорослих

Настільний теніс - це захоплююча гра, яка ідеально підходить як для дітей, так і для дорослих. Це заняття розвиває спритність, реакцію і швидкість.
Чекаємо вас на групових заняттях для дітей від 6 років, а також персональних тренуваннях як для дітей, так і для дорослих. Попередній запис на групові заняття обов'язковий, кількість дітей на занятті обмежена
Заняття проводять:
Зінов Микита - Кандидат у майстри спорту України, призер всеукраїнських та міжнародних турнірів, віце-чемпіон східного регіону України серед юніорів. Закінчив Національний університет фізичного виховання і спорту України за спеціальністю - тренер-викладач з настільного тенісу.


Прудіус Маргарита - Майстер спорту України з настільного тенісу, член збірних команд України з настільного тенісу серед кадетів та юніорів. учасник Чемпіонату Європи у 2011 році та 2013 році, Чемпіонка України серед юніорів у складі команди,Чемпіонка України серед кадетів у особистому розряді, Чемпіонка України у «Топ-12 серед юніорів», «Топ-16 серед кадетів», .учасник та призер міжнародних турнірів у складі збірних команд кадетів та юніорів, член команди «Vasa Arroyo», Іспанія.


За більш детальною інформацією ви можете звернутися до адміністраторів рецепції та по тел. 044 593 15 15

Передзвонимо
за 30 секунд