марафон "Фітнес Бікіні"

Новий марафон "Фітнес Бікіні" вже зовсім скоро
Він орієнтований на жінок, які підтримують своє тіло в гарній фізичній формі й дотримуються раціону здорового харчування.

Протягом марафону, всього за 21 день, ви зробите великий крок до тіла своєї мрії. Позбудьтесь зайвих сантиметрів і кілограмів, покращите гармонію тіла та створите красивий рельєф. Ми будемо працювати за методологією PUMP - багатоповторний силовий тренінг, яким користується атлети для таких цілей.

Ми хочемо, щоб у вас все вийшло і зі своєї сторони створили максимально ефективну програму тренувань. Вас будуть тренувати кращі спеціалісти в тренуваннях PUMP it up:
• Смелкова Ольга – не тільки тренер, а й презентер міжнародних конвенцій і методист з різних напрямків фітнесу. А ще, по секрету, неоднократна учасниця змагань фітнес-бікіні
• Кандзюба Михайло – створить зв'язок між вами і засновниками напрямку PUMP – Les Mills
• Трутаєва Катерина – поділиться з вами секретами, які дізналася в коледжі Фітнесу і Бодібілдінгу ім. Бена Вейдера і неодноразово застосовувала на практиці.

Для того, щоб ви розуміли схему подальшої роботи і чому ми гарантуємо результат, ми запрошуємо вас та теоретично-практичну презентацію марафону "Фітнес Бікіні" 1 листопада о 13:30 до залу групових програм

Для участі у марафоні вам потрібно:
• зареєструватися у тренера або центральній рецепції, або відділі продажу
• прийти на теоретично-практичну презентацію марафону у неділю (1 листопада) о 13:30
• регулярно ходити на тренування PUMP it up згідно розкладу. Мінімум 2 рази на тиждень. Таке тренування є як вранці, так і ввечері.
PUMP it up – це комерційний клас.

Ми налаштовані рішуче і хочемо ваших перемог!

Ваш EnerGym

Передзвонимо
за 30 секунд