Фінансовий геній

Enerkid Generation запрошує на захоплювальний, корисний і цікавий курс тренінгів "Фінансовий геній" для діточок від 8 років. 

З 20 травня по 17 червня щосуботи о 14:00

В програмі:

20 травня. Гроші в різних сферах життя. Види грошей. Гроші різних країн.    Гра «Моя валюта».

27 травня. Товари, послуги, ринки. Навички користування різними послугами і здійснення раціональних покупок. Гра «Продай слона».

3 червня. Ціна і цінність, в чому відмінність? Що для тебе найцінніше?. Мої кишенькові гроші - ціле багатство. Фінансова подушка.

10 червня. Мій власний бюджет: доходи, витрати, економія. Гра «Сімейний бюджет». Рекомендації батькам по управлінню сімейним бюджетом.

 17 червня. Різні бізнеси і професії. Гра «100 можливостей або як перетворити моє захоплення в дохід». Гра «Стратегія фінансової незалежності». Урочисте вручення сертифікатів.

Більш детальна інформація та попередній запис в групи  за тел. 068-98-22-183

Тренер — Наталія Маслова, засновник і керівник Центру розвитку навичок людини майбутнього "ПОКОЛІННЯ Z», к.е.н, доцент, Ph.D. in economics, бізнес-тренер MBA. Автор програм соціального, творчого і бізнес-навчання дітей і підлітків (проведено більше 1500 тренінгів та майстер-класів, досвід роботи з молоддю 20 років, з дітьми - 5 років.

Передзвонимо
за 30 секунд