Фітнес-бікіні: враження учасниць

Перший марафон “Фітнес-бікіні”, який відбувся у листопаді у нашому фітнес-клубі, закінчився! Фінальні заміри зроблені й наші учасниці готові поділитися своїми враженнями. Три тижні – це маленький строк для великих змін, але гарний початок шляху до здорового життя, гарного самопочуття, бадьорого настрою та тіла своєї мрії.

Нагадуємо, що PUMP — це силове тренування зі штангою (вага від 3 до 40 кг), в якій присутній високий темп та багато повторюваних елементів. За основу береться низькоударні навантаження, тому під час занять можна не тільки ефективно скинути зайву вагу, але і зміцнити м'язи всього тіла без додаткових навантажень на суглоби.

Під час тренування виконуються вправи з легкими та середніми вагами (складальні штанги від 3 кг до 40 кг), які опрацьовують всі основні групи м'язів - ноги, руки, сідниці, прес, спину та грудні м’язи.

Учасниці марафону сумлінно відвідували всі заняття й навіть за такий короткий строк, як три тижні, досягли певних результатів – зменшили відсоток жиру в тілі та надали м’язам бажаної рельєфності.

Ділимося з вами враженнями трьох учасниць марафону “Фітнес-бікіні”.
Ірина Лунгул
Ірина завжди вела активний спосіб життя. Улюблений вид спорту – волейбол. Потім ритм життя змінився, народилася дитина й Ірина деякий час не займалася спортом. Зараз вона відмічає невеликий ювілей Нового початку – 10 років!

“Обрати улюблений вид фітнесу важко, адже подобається майже все й все несе свою користь: і силові тренування, й стретчинг, й степ-аеробіка та функціональні тренування.

Взяти участь у марафоні “Фітнес-бікіні” вирішила для того, щоб скоріше повернути фізичну форму, тому ще через карантин та інші обставини майже пів року не займалася спортом. Хотілося надати фігурі бажані форми – десь прибрати зайве, десь додати приємний об’єм.

Тренування відвідувала два рази на тиждень й виконувала всі вказівки тренерів. До цього на PUMPом займалася вкрай рідко – раз на три місяці, а тут відчула смак. В процесі було досить важко, але дуже сподобалось відчуття після класу та результат. Тепер це тренування стало одним з улюблених.

Мотивація. Для мене мотивація – це правильний тренер, який вміє пояснити, що саме відбувається під час фізичних навантажень, й так продумати тренування, щоб було цікаво й важко одночасно. Ну й, звісно, результати – без них ніяк.

Головне мірило успіху – плаття, яке чекає на свій зірковий час у шафі!

Результати. Результати зусиль стали помітними вже на третьому тренуванні. Я й до цього була у гарній фізичній формі, але після PUMPу також відчула зміни – зменшився об’єм талії та стегон. Та головне, що заняття давали відчуття задоволення

Марафон вже завершився, але я продовжую відвідувати PUMP й не збираюсь зупинятися. Тепер беру участь у марафоні зі стретчингу (це сталося автоматично) та із задоволенням відвідувала б марафони зі степ-аеробіки або просто з аеробіки, якби вони з’явилися у розкладі.”

Наталія Владимирова
Наталія займається спортом все життя. Вже чотири роки, як вона є клієнткою фітнес-клубу Енерджим.

“З улюблених класів, представлених в клубі – Зумба, денс-мікс, Табата, PUMP, функціональні та різноманітні силові тренування. Періодично додаю до свого розкладу сайклінг, а пілатес є обов’язковою частиною.

Взяти участь у марафоні “Фітнес-бікіні” вирішила тому, що любить кидати виклик самій собі. З’явилося бажання внести зміни у вже звичну спортивну рутину й досягти певного прогресу. Адже займається спортом вже давно, тіло у гарній фізичній формі просто потребувало нових викликів та результатів.

Я вже маю певний досвід – брала участь у тогорічному челенджі, який дуже сподобався. Це дуже мотивує та дисциплінує. Виникає бажання дотримуватися цього режиму, тому що сам себе ти так не можеш примусити – не працює.

Мотивація. Для мене сам процес участі у марафоні й був головною мотивацією. Не було складно, не виникало бажання усе кинути на півдорозі. Додаткові “пряники” були не потрібні.

Після закінчення марафону PUMP залишився в особистому розкладі тренувань, тож довелося трохи підкоректувати фізичне навантаження. В цьому допомогли поради тренерів, які стежили за мною в процесі тренування й давали відповідні рекомендації.

Результати. В мене не було такої цілі, як схуднення, адже розуміла, що зараз в мене й так гарна фізична форма. Хотілося додати трохи рельєфу, змусити свої м’язи працювати зовсім по-іншому. Тому я залишилася дуже задоволеною отриманим результатом. Побачила бажані зміни й після тренувань отримувала неймовірний заряд бадьорості, який вистачало на декілька днів.

В такому форматі, як марафон, найбільше подобається те, що з’являється чітка ціль й все вже заплановано за тебе. Ти просто віддаєшся у руки професіоналів, які ведуть тебе й з радістю дають необхідні поради. Тож я б із задоволенням взяла участь у танцювальному марафоні, чомусь пов’язаному з бійцівським клубом або у “марафоні на виживання”, де були б дійсно складні завдання та виклики.”

Дар’я Кругленко
Дар’я завжди вела активний спосіб життя, але якимось певним видом спорту не займалася. У клуб ходить з червня після того, як дозволили працювати фітнес-клубам, а до цього відвідувала Енерджим два роки тому.

Мотивація. У марафоні “Фітнес-бікіні” я вирішила взяти участь для того, щоб скоригувати свою особисту програму тренувань. До початку цієї акції в мене була думка прибрати частину силових тренувань, тому що виходило отримати бажані результати. Вже думала повністю перейти на функціональні класи.

Я й до цього відвідувала класи PUMP, але не так багато. Також займалася у тренажерній залі та іноді ходила на стандартні групові програми (ABT, Body Sculpt тощо). Але мене не задовольняв результат – не виходило підсушитися. Водночас було трохи жаль втрачати об’єм у м’язах.

Марафон “Фітнес-бікіні” дав мені можливість залишити силові навантаження й подивитися, що з цього вийде у поєднанні з білковою дієтою. В мене вже давно була така ідея, тож я взялася за її реалізацію.

У перший тиждень я відвідувала чотири тренування з PUMP, через введений “карантин вихідного дня” у другий тиждень залишилося три заняття, тож якщо брати середню кількість, то це 3–4 класи на тиждень. Але в цілому обсяг фізичних навантажень зменшився, якщо порівнювати з особистими тренуваннями до початку марафону.

Результати. Несподівано це виявилося дуже ефективним, що дуже мене задовольнило – навантаження були більш прицільними. Але найбільше я задоволена тим, що мої уявлення та знання про різні види тренувань та їх вплив на тіло значно розширилися.

Завдяки правильним консультаціям тренерів я змінила свій звичний розклад тренувань й додала туди багато нового, дізналася про вправи, які допомагають досягти бажаних результатів швидше й змушують працювати потрібні мілкі м’язи, які не так вже й легко дістати.

Я б із задоволенням взяла участь в функціональному марафоні – TRX або HIIT (інтервальне тренування високої інтенсивності). Такі формати дуже розвивають, дають змогу спробувати себе у різних направленнях й обрати саме ті тренування (або їх мікс), які найкраще підходять для цілей, які ви собі поставили на саме на цей момент.

Передзвонимо
за 30 секунд