Еxtreme

Дана зона в 700 м2 дозволить кожному розширити і урізноманітнити свій тренувальний процес.

Ексклюзивні напрямки, які представлені тільки в EnerJump.

Спортивні батути

Професійні полотна, що дозволяють витримувати екстремальні навантаження і володіють максимальною віддачею, а також поролоновою ямою для виконання акробатичних елементів.

Пропонуємо різні класи по батутам:

Jump Kid. Під чуйним керівництвом інструктора, діти отримують безліч позитивних результатів: розвиток м'язової маси; тренування координації, спритності і вестибулярного апарату в цілому; підвищення витривалості і імунітету; відмінна можливість виплеснути свою енергію на веселих і активних заняттях.

Flight style. Вивчення елементів батутного фрістайлу. Тренування вестибулярного апарату і координації. Активна робота всього тіла, в результаті чого підвищується енергоємність організму, витривалість, рівень здоров'я і поліпшується психологічний стан.

Fit Jump. Для тих хто хоче отримати нові відчуття від своїх тренувань. Даний клас є чудовою альтернативою кардіо тренажерів, за рахунок високої аеробного навантаження. Вчені-фізіологи з НАСА з'ясували, що 10 хвилин стрибків рівні по ефективності 30 хвилинам бігу. Тренування вестибулярного апарату, м'язів стабілізаторів тіла, активізація лімфатичної системи, тренування витривалості, а також чудовий настрій на весь день.

Воркаут майданчик

Тепер не просто вуличний вид спорту на турніках, в нашому клубі це ексклюзивний майданчик для того, щоб урізноманітнити свої тренування і побудувати тіло мрії.

Воркаут, як система тренувань або ще одна назва калістеніка - це вид функціонального тренування з власною вагою, спрямована на розвиток сили, швидкості, координації, гнучкості та витривалості. Тренування з власною вагою підійдуть для будь якого віку, адже вони не створюють надмірних навантажень, а при певній наполегливості, струнке і підтягнуте тіло стане вашою візитною карткою.

Ми розвіємо ваше розуміння даного напрямку представивши різними класами з воркауту.

Calisthenics Kids. Формування загально-фізичної бази за рахунок використання вправ з вагою власного тіла. Профілактика порушень постави і загальне оздоровлення організму, стимуляція змагального духу, збільшення результатів у всіх інших видах активності, де потрібно фізична сила, витривалість і гнучкість.

Workout basic. Вивчення елементів воркаута базового рівня і напрацювання загально-фізичної бази, опрацювання всіх основних м'язових груп. Тренування проводяться без додаткових обтяжень, тільки з використанням ваги власного тіла. Побудова рельєфною і мускулистої фігури.

Workout crossbar. Найінтенсивніший вид тренувань і змагань в воркаут. Активно використовуються «workout sets» - набори вправ, які потрібно виконати за певний час або ж швидше свого суперника. Головне правило - чиста техніка в кожному повторі. Реальна можливість випробувати себе або ж напрацювати відмінну силову витривалість. Можуть використовуватися вправи з додатковим обтяженням.

Calisthenics bottom. Тренування спрямовані на нижню частину тіла, з невеликою участю м'язів верхньої частини тіла. Опрацювання стегон, сідниць і м'язів кора. Упор йде на схуднення і формування бажаної фізичної форми. Тренування проводяться без додаткових обтяжень, тільки з використанням ваги власного тіла

Паркур

Паркур вважається мистецтвом подолання перешкод, за допомогою якого ми можемо максимально розкривати не тільки фізичний, але і розумовий потенціал. Багато елементів або руху в паркурі є в більшій мірі раціональним використанням закладених даних тіла, ніж розкачування м'язової маси. Уже закладена спритність, сила і реакція найчастіше дозволяє людині перевершувати свої власні очікування від своїх можливостей. Якщо їх поєднати з правильними техніками і знаннями про те, як використовувати своє тіло. Закони фізики, використання інерції і розрахунок траєкторії дозволяють досягати, раніше здавалися, недосяжних цілей.

Ми розвіємо ваше розуміння даного напрямку представивши різними класами з паркуру.

Parkour Kids. Базові вправи для юних атлетів, які допоможуть розвивати загальну фізичну підготовку, мислення і вестибулярний апарат в функціональних тренуваннях.

Parkour Beginners. Функціональний курс навчання основним навичкам переміщення за допомогою силових та складно-координаційних єлементів.
Intensive Parkour. Інтенсивний курс вправ, який направлений на розвиток і вдосконалення навичок раціонально мислити, і приймати рішення в частки секунди. Комплекс з функціональних вправ, з високошвидкісним повторенням.

Blind Parkour. Авторський курс Андрія Листопада, який спрямований на розвиток внутрішнього мислення без використання одного з важливих органів почуттів - зору. Перевага даного курсу - формування високочутливих навичок аналізу зовнішнього середовища, за рахунок виключення одного з основних органів чуття.

Freerun Beginners. Функціональний курс навчання основним навичкам екстремального переміщення з використанням акробатичних і гімнастичних елементів.

Freerun Kids. Навчання базовим елементам гімнастики та акробатики в переміщенні для наймолодших атлетів.

Передзвонимо
за 30 секунд